Strona grupy IV

woźna oddziałowa
Marta Łuczak

Nasze zdjęcia.

Wizyta w fabryce czekolady i fabryce włokiennictwa w ramach projektu "Transgraniczne Mikołajki".

Warsztaty w Centrum Przyrodniczym w ramach projektu "Z przyrodą na ty".

Dzień nauczyciela.

Pażdziernikowy owocowy zawrót głowy.

Dzień Przedszkolaka obchodziliśmy w CRS . Przybyli tam goście: nasz żużlowiec Patryk Dudek, koszykarze, grupa akrobatyczna i inni tancerze, smok, Koziołek Matołek, Prezydent Miasta, pani Hręźlak i inni goście. Była super zabawa z nimi i był pokaz baniek i balony.

We wrześniu spotkaliśmy się w straży pożarnej ze strażakami i dowiedzieliśmy się jak zachować się podczas pożaru.

We wrześniu byliśmy również na wycieczce na rondzie. Tam sprawdziliśmy czy potrafimy poprawnie przechodzić w grupie przez jezdnię. Świętowaliśmy Dzień Chłopaka. Dziewczynki zrobiły dla chłopców medale.

Nasze winogronowe jeże.

Podczas winobrania byliśmy w Muzeum, gdzie oglądaliśmy makiety jak rozrastała się Zielona Góra oraz wystawę winiarską.