Strona grupy III

woźna oddziałowa:
Zuzanna Mogielska

Nasze zdjęcia.

Podczas Misiowego tygodnia wiele się działo. Zrobiliśmy deser dla naszego Łasucha i namalowaliśmy jego portret patyczkami do uszu.

W naszej grupie chętnie podejmujemy działania plastyczne. Robiliśmy lampiony z masy solnej, a także malowaliśmy pianką do golenia.

W piątek 29.09.2017 roku zwiedziliśmy wystawę i wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych w BWA przeprowadzonych przez Małgorzatę Dobrudzką. Powstałe dzieła sztuki nawiązują do wystawy Lucha Libre Julii Kurek. Artystka przedstawiała życie codzienne, zwyczaje i tradycje w Mexyku. Największą radość u dzieci wywołała kolorowa piniata, której barwy odzwierciedlają powstałe prace.

Dzieci z grupy III Wspólnie z Panią Aliną Gajec z Domu Harcerza szukały w okolicy przedszkola kolumn. W Parku Tysiąclecia dzieci znalazły kolumny, z który nie wszystkie udało się objąć w pojedynkę. Podczas długiego spaceru spotkaliśmy też dużo srok, sójkę i wiewiórkę. Obserwowaliśmy zmieniającą się przyrodę.

Dzieci z grupy III wzięły udział w obchodach Ogólnopolskiego Dnia Serca, które odbyły się w Urzędzie Marszałkowskim. Wzięliśmy udział w warsztatach plastycznych, wspólnie z Panią Marszałek Województwa Lubuskiego Elżbietą Polak zatańczyliśmy Despacito. Dowiedzieliśmy się jak działa i do czego służy urządzenie EKG. Mieliśmy okazję zaprezentować zgromadzonym gościom wiersz "Serce w kropki".