Grupa II

woźna oddziałowa:
Joanna Ściążko

Nasze zdjęcia

Jesteśmy reprezentantami naszego przedszkola na I Festiwalu Przedszkolnych Talentów "Dzisiaj przedszkolaki jutro pierwszaki" organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 13. Pierwszym etapem były rozgrywki sportowe.

Drugie zajęcia w ramach programu Dziecięca Kraina Kreatywności pt. "Warzywne harce w bajce- warzywny teatrzyk."

W naszej grupie odbyły się pierwsze zajęcia związane z programem Dziecięca Kraina Kreatywności pod hasłem "Liczykról i owocowy sad."

W ramach projektu "Z przyrodą na ty" pojechaliśmy na wycieczkę do leśniczówki. Uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych o lesie oraz spotkaliśmy się z pszczelarzem. Mieliśmy okazję zrobić świeczki z pszczelego wosku, a na koniec odbyło się ognisko. Mimo deszczowej pogody bawiliśmy się wspaniale.

Uczestniczyliśmy w zajęciach edukacyjnych w sali "Ognik" w Straży Pożarnej.